Vítej na blogu, který se zabývá grafikou a vše kolem ní. Potěší mě každý komentář a díky za každou Vaši návštěvu ;)
.

Aktuální zprávy

Ne, nevracím se, ale píšu sem něco důležitého :D

2. ledna 2010 v 14:02 | Webmiss: Iris
Ahoj, ne ne ne, nevracím se ale chci sem něco připsat, hodně lidi mi psalo kde teď jsem- na jakém blogu.

Tak jsem se rozhodla že to napíšu i sem, takže moje nýnější adresa, blog n akterém te´d budu hooodně dlouho je..... :Díky všem za nášvětvu a komenty :)

Dámy a pánové... čtěte prosím =o)

26. listopadu 2009 v 22:06 | Webmiss: Iris
Ahoj!!! :) Skoro 3 měsíce jsem tu byla, a nažila jsem se. Ale jaksi se mi tenhle blog moc nevyvedl, návštěvnost malá, nikdo si nic neobjednával.....

Teď jdu na jistotu, jdu na blog který už něuaký ten rok mám a kde budu opravdu šťastná....

Kdo chce vědět více napište mi na icq - 444518915 nebo na skype: asnaki

Mějte se hezky a ahoj =o)

Tak jsem tady :)

26. listopadu 2009 v 19:25 | Webmiss: Iris
Ahoj, tak jsem tu :)
Ještě jsem se dvě hodiny učila matiku. Zítra tu budu celej den :) Teda přijdu asi okolo 17:00 a budu tu až do 20:00, dobrý ne? Jsem ráda za každý čas :)

A jak se máte Vy?? :) Jinak pořád jsem na vážkách s těma designama, jaký mám mít celý systém, nějak nic mi nevyhovuje..... Ach jo :D No uvidíme =o)

Zítra mě tu na 158% čekejte.. :)

25. listopadu 2009 v 17:01 | Webmiss: Iris
"Zatnout se a přežít dnešní zbytek dne" to je heslo, kterým se dneska budu řídit, zítra píšeme 3 fakt dost těžký testy- chemie, děják a biologie, z toho dějepis neumím vůbec...... Je toho fakt moc a mě mrzí že to musí odnášet blog. Ale vynahradím Vám to zítra, určitě tu budu, čekejte nové designy :) !!! A opět budu spřátelovat :) Docela dost úkolů, že?? :)

Tak mně tu čekejte zítra=o)

Tenhle víkend se prostě nepovedl...

22. listopadu 2009 v 20:07 | Webmiss: Iris
Ahoj milí nášvtěvníci :)
Chci se Vám hlavně omluvit, že jsem teď byla strašně neaktivní, ale o celém víkendu jsem tu měla sestřenice (hrály jsme tu narnii :D) takže na blog nebyl vůbec čas. A tak celkově se víkend nepovedl...... Bylo sice moc hezkých chvil, ale zároveň byly i blbý momenty kvůli kterým bych se nejradši vrátila v čase. Když jsme u toho času, díval se někdo z Vás na film Proud času který dneska dávali? Ten film je úplně super, vřele doporučuju. Jo a teď jdu koukat na superstar. Zítra tu asi moc nebudu :( Musím se učit a taky se musím starat o mou půlroční sestřenku která u nás bude do úterka, je to takovej malej koblížek miloučkej ♥ Tak se mějte hezky, jinak jsem přidala nějaké desy, tak si je když tak můžete objednat :)

A díky že sem chodíte, jsem moooc ráda že aspoň těch 30 lidí za den sem přijde ♥♥♥♥♥

PS: Prosím hlasujte pro Iris •TADY•

Je tu nový design =o)

20. listopadu 2009 v 18:32 | Webmiss: Iris
Ahoj!! :)
Pardon že píšu až dneska- v pátek, ale tak nějak jsem neměla vůbec čas. Dneska jsem měla tak trošku depku, protože jsem zjistila že mi nejdou vyrábět designy, nevím proč :D A dost mě to štvalo, tak jsem se zatla a vyrobila design s Annou Hathaway (mám to dobře napsané to jméno?? xD). Myslím že neuškodí, když sem občas dám deisgn s trošku.... řekla bych méně populárnější celebritou, abych tu neměla pořád jenom designy s ashley, van, selenou, zacem... :D Teď se vrhnu na rubriky a potom na katalog, ohledně něho nastane spoustu změn, tak se těšte :)

Vrr.... Už mě to fakt štve :D

17. listopadu 2009 v 19:28 | Webmiss: Iris
Ahojky, no takže píšu nakonec až teď k tomu všemu nevím jestli se sem zítra vůbec dostanu, spíš ne protože se budu muset učit, strašně moc, takže to je první várka těch špatných zpráv :D

A ta druhá.... Budu muset předělat celej blog, kvůli designu samozřejmě, nějak mi nic nevyhovuje a nejde, mám nějakou krizi, už ani designy dělat neumím :(:(

No nic, napíšu buď zítra nebo pozítří, ale spíš pozítří, teď zkusím jít udělat nějakej design. Jinak moc moc moc prosím:

HLASUJTE TADY PRO IRIS

Dobré ránko :)

17. listopadu 2009 v 9:52 | Webmiss: Iris
Ahoj, moc, moc, moc se omlouvám že jsem se včera neozvala a že ani nepřibyl ten nový design, ale nějak jsem vůbec nestíhala, protože mám pro Vás ještě takové menší překvápko :) Nebo přesněji 2 překvápka, ale nebudu předbíhat. Teď jdu dodělat konečně ten referát z toho přírazu a potom půjdu na ten des a sem na blog. Potom se ozvu ;) Mějte se hezky a ahoj!

PS: Prosím prosím prosím... Mohli byste hlasovat ZDE pro Iris?? Děkuji moc, je to důležitý :)

Důležité informace

15. listopadu 2009 v 20:34 | Webmiss: Iris
Ahoj, pokud jste dobře četli předchozí články, víte, že jsem kvůli přestavbě menu zkazila celý nastaveí desu a tím pádem jsem musela přistoupit na krizovou situaci, je to nový design, ale ten je pouze přechodný, je totiž strašnej :D Zítra máme školu ale já přijdu domů okolo 14:00, to budu dělat refertá, ale večer okolo 19:00 to určitě budu a vše dodělám. Slíbené designy přidám během týdne.

Ou. sorry

15. listopadu 2009 v 17:59 | Webmiss: Iris
Ahoj, moc se omouvám, ale při rekonstrukci menu se úplně celý design nějak pokazil... Ach jo, budu muset udělat novej, protože to menu budu mít jinak :(:( Tak jdu na to, tak do hodinky by se tu měl objevit nový design, pardon... škoda, já jsem s tímhle desem totiž byla docela spokojená a měl to být déle, no nic, co se dá dělat.

Na jaké designy se tu dneska můžete těšit?

15. listopadu 2009 v 11:53 | Webmiss: Iris
Tak jsem se rozhodla, že sem dám designy, které mám ještě v PC a dneska bych je teda chtěla dát do katalogu, snad se mi můj plán podaří :D Takže co to bude?? :)
DALŠÍ V CELÉM ČLÁNKU

Tak jsem tu :)

14. listopadu 2009 v 17:40 | Webmiss: Iris
Tak jsem tady, naonec mi strejda sehnal a oficiálně stáhnul progam ještě lepší než power point, pezentace v něm jsou báječný, jsem šťastná ♥

Prezentačku sice ještě nemám, ale už si dám volno, takže tu budu do 20:00, můžete se těšit na nové články, new designy se tady objeví okolo 20:00

Tak se to trošku protáhlo a ještě protáhne :D

14. listopadu 2009 v 16:38 | Webmiss: Iris
Ahojky :) Tak píšu že jsem sem dorazila :D:D Naučená xD Pardon že se to tak protáhlo, ale přijela jaksi moje čtyřletá sestřenka a ... no, znáte děti :D:D nebo spíš pidi děti :D Je to ještě stále a já musím dodělat ten referát do přírazu, takže tu ještě nebudu, ale doufám že před 18:00 už přijdu na 100%, tak zatím papa :)

PS: Nevíte někdo kde bych mohla stáhnout free power point 2007?? Je to moc důležitý, díky za všechny rady.

Do postele... ách jo xD

14. listopadu 2009 v 12:52 | Webmiss: Iris
Ahoj!!! :)
Jsem nemocná, a msím do postele, k tomu všemu ten referát do přírazu nemám pořád hotovej :(:( A taky se musím ještě učit na pondělí, achich jo.... Ta škola....

A jak se máte vy?? :) Mimochodem sem přijdu asi plus minus za hodinku :)

Informace pro Vás :)

12. listopadu 2009 v 20:58 | Webmiss: Iris
Ahoj!! :)
Tak dneska jsem přidala ty informace o SB, nastavila jsem nový des (líbí se Vám? :)) a začala pracovat na novém menu. Zítra tu budu okolo 15:00, ale ještě budu dělat referát z biologie, takže tu budu později.

Chci Vám moc poděkovat za dnešní skvělou návštěvnost a super komentáře :) K Vašim dotazům na designy, teď objednávky nepřijímám, udělám to tak, že tu budou objednávky zvané jednorázovky, to znamená že třeba jednou za měsíc tu bude objednávka na 20 designů :) Je Vám ale pořád non stop přístupný katalog, na kterém zítra také budu pracovat a doufám že do něho přibydou nějaké ty designy :)

Tak se mějte hezky a přežijte ten poslední den ve škole XD

SB tak to by vážně nešlo ://

12. listopadu 2009 v 17:34 | Webmiss: Iris
Prosím všichni SB přečtěte si tento článek, možná i návštěvníci, je to důležité a vy všichni měli vědět.
____

Prostě jsem se rozhodla že zatím zruším spřátelování.Důvody sem samozřejmě napíšu. K tomu největšímu důvodu patří samo to spřátelení, je to o ničem. Tím ale nechci říct že to tak je, je to jenom můj názor. Třeba zase časem budu spřátelovat, třeba ne, uvidíme. Stejně sem skoro nikdo až na nějaké vyjímky z SB nechodí.

Informatika... Ou no...

10. listopadu 2009 v 9:55 | Webmiss: Iris
Ahojky!!
Píšu, abyste věděli že jsem nezmizela z povrchu zemského :D Včera jsem se dostala na PC asi na půl hodinky a začala jsem pracovat na nastavení toho nového desu, pokud všechno dobře půjde a tím pádem jestli se sem dneska dostanu, mohl by se tu objevit :) Tenhle des bude s Ashley a potom se vrhbnu na to nastavování s tou Zanessou, ať aspoň něco mám hotové. Teďka budeme mít informatiku, doufám že nebudeme brát tu strašnou teorii, no nic, tak ahoj :D

No tak nic... :/

8. listopadu 2009 v 19:33 | Webmiss: Iris
Ahoj... Hm.... takže jsem se sem nedostala, to jsem taky mohla tušit, mám učení tolik že se snad budu učit aji u superstar, ach jo. proč zrovna já xD Mám hotové asi 4 desy, takže by tu během týdne měly přibýt :) Jinak tu přibydou i nějaké blendy a avatary :) Taky Vám chci moc poděkovat za krásnou návštěvnost a za všechny komentáře, moc si toho cením, snad to tak půjde i dál ♥♥

Tak se mějte hezky a přežijte nějak tu Pondělí ve škole :D

Tak večer :)

8. listopadu 2009 v 14:27 | Webmiss: Iris
Mám pro Vás ještě připravené 3 designy, takže je tu čekejte :) Jeden bude s Ashley, druhý s Van a třetí ještě s Zanessou :) Budou tu asi večer.

Teď se půjdu učit (ááách jo, já nechci :(:( ) , potom půjdu ven a pak přijdu, až tu budu napíšu :)

To učení mě jednou fakt zabije...

7. listopadu 2009 v 18:52 | Webmiss: Iris
Strašných 4 a půl hodiny!! Němčina.... Doufám že z toho aspoň jednou něco bude když se tak strašně furt učím :D Že ze mě aspoň jednou něco bude, protože ..... Tolik času, celý odpoledne a vlastně i část večera... No nic, jestli jste tenhle článek nepochopili, tak se ani nedivím :D

Mimochodem budu du do 20:00 a můžete se těšit už na nějaké designy na stažení+ sem doplním ty blendy :)
 
 

Reklama